GALAXY PRO6K přenosný nabíjecí Li-lon LED reflektor 6000 lm
 
HASIČSKÁ TECHNIKA VÝZBROJ A VÝSTROJ
PRODEJ - SERVIS - REVIZE
Košík je prázdný
 

Naši dodavatelé

Pavliš Hartmann

logo Deva

logo Holík

logo Technolen

GALAXY PRO6K

GALAXY PRO6K

GALAXY PRO6K je lehký nabíjecí přenosný LED reflektor s maximálním světelným výkonem až 6000 lumenů. Ideální pro nasvícení prostor bez přístupu k elektrickému proudu.

uvedená cena je bez stativu/lze dokoupit zvlášť/

Cena bez DPH:
4 413 Kč
Vaše cena:
5 340 Kč
Dostupnost:

Výkon: 1500 lm (8 hod.)/3000 lm (4 hod.)/6000 lm (2,5 hod.)
Dosvit: 60 m
Baterie: Integrovaný Li-Ion Aku 97,68 Wh
Nabíjení: 230 V adaptér, schovaný v těle reflektoru
Krytí: IP54
Barevné provedení: Žlutá/Černá

V těle reflektoru je úložný prostor na nabíjecí kabel. Díky polohovací hlavě si můžete nastavit směr svícení vždy podle vaší potřeby.

Jako volitelné příslušenství lze dokoupit magnety pro nohy základny reflektoru nebo 2 m vysoký stativ pro širší varianty použití.

GALAXY PRO6K je vodě odolný podle stupně krytí IP54. Přenosný reflektor GALAXY PRO6K je díky svým technickým vlastnostem vhodný pro vykonávání prací jako je například noční údržba strojů, objektů, opravy elektrického vedení nebo opravy porouchaných vozidel, ale taky při prozkoumávání jeskyní a šachet nebo jej lze využít jako pohotovostní osvětlení při výpadku elektrického proudu.

GALAXY PRO6K je lehký nabíjecí přenosný LED reflektor s maximálním světelným výkonem 6000 lumenů a dobou svícení až 2,5 hodiny, který je ideální pro nasvícení prostor bez přístupu k elektrickému proudu. Reflektor nabízí tři světelné výkony 1500/3000/6000 lumenů. Napájení zajišťuje Li-Ion akumulátor 97,68 Wh. V těle reflektoru je úložný prostor na nabíjecí kabel.  Díky polohovací hlavě si můžete nastavit směr svícení vždy podle vaší potřeby. GALAXY PRO6K je vodě odolný podle stupně krytí IP54. Přenosný reflektor GALAXY PRO6K je díky svým technickým vlastnostem vhodný pro vykonávání prací jako je například noční údržba strojů, objektů, opravy elektrického vedení nebo opravy porouchaných vozidel, ale taky při prozkoumávání jeskyní a šachet nebo jej lze využít jako pohotovostní osvětlení při výpadku elektrického proudu.

Video :

http://www.youtube.com/watch?v=NGyaNTi07uU


Pokud máte dotaz k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář
Váš dotaz