HASIČSKÁ TECHNIKA VÝZBROJ A VÝSTROJ
PRODEJ - SERVIS - REVIZE
Košík je prázdný
 

Naši dodavatelé

Pavliš Hartmann

logo Deva

logo Holík

logo Technolen

Proudnice C52, zásahová

Proudnice C52, zásahová

Určena ke stříkání vodou plným nebo sprchovým proudem, zejména k hašení prachových a lehce rozviřitelných látek (např. uhlí, mouka, apod.). Zvlášť výhodné použití proudnice je na zauhlovacích trasách v energetice, uhelných kotelnách, zemědělských objektech a při hašení lesních požárů.
Cena bez DPH:
2 100 Kč
Vaše cena:
2 541 Kč

Proudnice zásahová C52

- je určena ke stříkání vodou plným nebo sprchovým proudem, zejména k hašení prachových a lehce rozviřitelných látek (např. uhlí, mouka, apod.). Zvlášť výhodné použití proudnice je na zauhlovacích trasách v energetice, uhelných kotelnách, zemědělských objektech a při hašení lesních požárů. Při hašení bytových požárů doporučujeme použití rozprášené mlhy, což umožňuje maximální hasební účinek při minimální spotřebě vody, čímž se minimalizují následné škody během zásahu. Výhodou pro hasiče je možnost kdykoliv uzavřít a otevřít proudnici při nastaveném proudu.

Skládá se:

z tělesa,

třmenové ovládací páky, kterou lze uzavřit nebo otevřít proudnici,

kulového kohoutu,

otočné hlavy z hliníkové slitiny, kterou ze plynule měnit tvar proudu z plného do sprchového až clonového a proudnici uzavřít,

pryžové pistolové rukojeti.

Nastavení clony do maximální polohy plní funkci proplachu. Výstupní otvor proudnice je osazen rotačním tříštičem proudu. Vtokové hrdlo je otočné a je osazeno tlakovou spojkou C 52 dle ČSN 38 9427.

Všechny materiály byly vybrány s ohledem na mimořádné namáhání, kterému může být proudnice při požárním zásahu vystavena.


Pokud máte dotaz k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář
Váš dotaz