Vak ERMAK ST600/ST1000
 
HASIČSKÁ TECHNIKA VÝZBROJ A VÝSTROJ
PRODEJ - SERVIS - REVIZE
Košík je prázdný
 

Naši dodavatelé

Pavliš Hartmann

logo Deva

logo Holík

logo Technolen

Vak ERMAK ST600/ST1000

Vak ERMAK ST600/ST1000

Vaky řady ERMAK ST jsou používány jako velkokapacitní zásobníky kapalin při požárních zásazích, nehodách a únicích nebezpečných látek. Při požárních zásazích slouží vaky jako zdroj vody pro přenosné stříkačky nebo pro naše hasící zádové vaky ERMAK 20.

Cena bez DPH:
7 560 Kč
Vaše cena:
od 9 148 Kč
Tento produkt nabízíme v následujících variantách:

Vak ERMAK ST

 

Vaky řady ERMAK ST jsou používány jako velkokapacitní zásobníky kapalin při požárních zásazích, nehodách a únicích nebezpečných látek. Při požárních zásazích slouží vaky jako zdroj vody pro přenosné stříkačky nebo pro naše hasící zádové vaky ERMAK 20. Při únicích nebezpečných látek lze vaky použít jako kanalizační uzávěry. Po dekontaminaci zasahujících osob v dekontaminačních stanech slouží vaky pro uskladnění kontaminované vody z těchto stanů.     

     

Vaky jsou vyrobeny z polyesteru obaleným PVC. Výrobcem látky je zaručena odolnost vůči UV záření, hnilobě a plísni. Vaky mohou být vybaveny jedním, dvěma nebo třemi kulovými ventily D25/C52 zakončenými spojkami. Ke každému vaku je dodáván transportní vak a ochranná podložka.

Tvar, velikost a materiál, z kterého jsou vaky vyrobeny, zaručují jejich maximální skladnost. Vaky lze skladovat a převážet složené. Při použití automobilu typu pick-up, combi nebo čtyřkolky s vozíkem, lze vaky k zásahu převážet již naplněné vodou spolu s přenosnou stříkačkou.

 

 


Pokud máte dotaz k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář
Váš dotaz