HASIČSKÁ TECHNIKA VÝZBROJ A VÝSTROJ
PRODEJ - SERVIS - REVIZE
Košík je prázdný
 

Naši dodavatelé

Pavliš Hartmann

logo Deva

logo Holík

logo Technolen

Hasicí zádový vak ERMAK JUNIOR

Hasicí zádový vak ERMAK JUNIOR

Hasicí zádový vak ERMAK JUNIOR je první plně funkční hasící zádový vak pro naše nejmenší hasiče.

dostupnost : obvykle do 10 dnů

Cena bez DPH:
1 200 Kč
Vaše cena:
1 452 Kč

ERMAK JUNIOR je první plně funkční hasící zádový vak pro naše nejmenší hasiče. Do jeho konstrukce vložil výrobce všechny jeho zkušenosti, které získal z vývoje hasícího zádového vaku ERMAK 20, který je na trhu již 10 let a je používán profesionálními a dobrovolnými hasiči v České republice a mnoha státech EU.

Menší bratříček zdědil tak to nejlepší. Dvoučinnou kovovou ruční proudnici, která vyniká velmi lehkým tahem. Zádový nosný systém zaručující pohodlí a možnost nastavení pro různé výšky postav. Dvouvrstvou konstrukci s robustní voděodolnou vnější vrstvou, která tak chrání voděnosnou vnitřní vrstvu. Měkčenou zádovou vložku zaručující pohodlí a chránící tělo proti studené vodě. Rozměrné víčko umožňující plnění vaku bez nutnosti sundání. 3D konstrukci vnitřního vaku, který pojme více vody a ta netlačí na záda.

Při konstrukci vaku jsme mysleli na dvě hlavní věci. Tou první je pohodlí našich dětí. Druhou je pak životnost vaku, která je úzce spjata s použitými materiály. Kovová proudnice, oděru odolná vnější červená vrstva, kvalitní hadice a silné plasty. To vše zaručuje dlouhou životnost vaku, který nezahodíte po prvním pádu.

ERMAK JUNIOR je vhodný pro děti od 4 let.

Parametry:

Objem     7 l

Váha       1,2 kg

Dostřik   8 m

Výška   40 cm

Šířka     28 cm

Hloubka 12 cm

 

 

 

 


Pokud máte dotaz k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář
Váš dotaz