HASIČSKÁ TECHNIKA VÝZBROJ A VÝSTROJ
PRODEJ - SERVIS - REVIZE
Košík je prázdný
 

Naši dodavatelé

Pavliš Hartmann

logo Deva

logo Holík

logo Technolen

Hasicí zádový vak ERMAK 20

Hasicí zádový vak ERMAK 20

Hasicí zádový vak ERMAK 20 je určený k hašení drobných požárů...

Standardně vybaven pěnotvorným nástavcem a přepravním vakem

dostupnost : obvykle do 10 dnů

Cena bez DPH:
3 050 Kč
Vaše cena:
3 691 Kč

Hasicí zádový vak ERMAK 20

je určen k hašení drobných požárů, zahoření lesních podrostů, jako vybavení hlídek po likvidaci požárů nebo při pálení klestu po lesní těžbě. Je vhodný při nasazení proti kůrovci, při kalamitních stavech nebo preventivnímu postřiku. Je vhodnou výbavou cisternových požárních vozů, terénních automobilů při obhlídce polesí v suchých měsících, nebo jako prevence v kombajnech při sklizni.

ERMAK 20 je dvouvrstvý s vnější vrstvou vyrobenou z robustního nehořlavého materiálu a vnitřním vakem vyrobeným z materiálu roztažného, nepropustného a chemicky inertního. Mezi těmito vrstvami je měkčená zádová vložka chránící tělo proti studené vodě a zaručující pohodlí. Vnější vrstva je vybavena nosným zádovým systémem skládající se z polstrovaných širokých ramenních popruhů, bederního pásu a hrudního popruhu. Vnější vrstva je vybavena 5 úložnými kapsami a pásy pro uchycení ruční proudnice nebo ručního nářadí. Hasící vak je osazen plastovým madlem pro snadné přenášení naplněného vaku. ERMAK 20 je osazen kvalitní tlakovou hadicí spojující vak s ruční dvoučinnou proudnicí s velmi lehkým tahem.

Výhodou Ermaku 20 je snadná manipulace a nasazení v těžkodostupných terénech. Pro doplnění vody stačí potok, pramen nebo jezero. ERMAK 20 je pro tyto účely vybaven objemným uzávěrem se sítkem, který umožňuje snadné doplnění v terénu. Uzávěr je osazen na místě, které umožňuje využít plnou kapacitu vaku.

Technické údaje

Rozměry

Šířka   360 mm

Výška 470 mm

Délka   160 mm

Objem   20 l

Hmotnost 2,5 kg

Délka dostřiku

Plný proud     8,5 m

Sprchový plochý proud 4,0 m

Při použití pěnotvorného nástavce

Plný proud      5 m

Průměr stopy 55 cm

 

ERMAK 20 je vybaven standardně transportním vakem, v kterém je možné ERMAK 20 převážet a uchovávat. Vak je vyroben s polyesteru (PES) s nánosem PVC. Vak je odolný proti vlhkosti a plísni. Znečištěný vak stačí očistit vlhkým hadříkem.

ERMAK 20 je vybaven standardně pěnotvorným nástavcem, který lze z proudnice lehce sejmout a uložit do úložné kapsy na vaku.

 

 

 

 

 

 


Pokud máte dotaz k tomuto produktu, vyplňte prosím následující formulář
Váš dotaz